PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181460}

Męsko-damska rzecz

It's a Boy Girl Thing
6,6 33 063
oceny
6,6 10 1 33063
5,6 5
ocen krytyków
Męsko damska rzecz
powrót do forum filmu Męsko-damska rzecz

Szału nie ma

użytkownik usunięty

Temat oklepany, powstało już mnóstwo takich filmów i to o wiele lepszych. Mało śmieszny i nieciekawy. Daje 5/10

no dokładnie.. popieram 5/10. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
mmaartek

wymień te filmy... nie licząc zakręconego piątku

ja o ile dobrze pamiętam, tylko w zakręconym piątku była zamiana ról tak zwana. Mi się wydaje że ten film nie jest taki zły..

ocenił(a) film na 10

ja z takich fimów oglądałam jeszcze ona to on i ten zakręcony piątek ale obydwa są o wiele gorsze. Moim zdaniem zarąbisty film!!

Ja znam tylko:
1. Ona to On
2. Zakręcony Piątek
3. Gorąca laska / The Hot Chick
Ale pewnie powstało też wiele innych takich filmów, niemniej jednak ten film bardzo mi się podobał xD.

Camille24

Ale w ona to on to nie dokładnie była taka zamiana... bo to siostra się podszyła pod brata, a to całkiem inny motyw... podszywanie a zamiana ról to całkiem inna rzecz..

Film moim zdaniem słaby. Przewidywalna fabuła, dialogi, dosyć kiepskie żarty...nie podobał mi się. Jeddnym z niewielu plusów, była bardzo ładna Samaire Armstrong.

ocenił(a) film na 7

A mnie się film podobał. Faktem jest, że fabułę ma dość prostą i nie jest to powiew świeżości, ale coś mnie w tym nim ujęło. Może dlatego, że tuż przed obejrzeniem tego filmu oglądałam horror i potrzebowałam na noc czegoś na odstresowanie. Rozbawiły mnie pomysły głównych bohaterów na to, jak dopiec drugiej osobie. Taki mały wyścig szczurów ;). No i Armstrong całkiem nieźle zagrała rozmarzoną, romantyczną kujonkę.

Dokładnie dałem tyle samo 5/10 temat oklepany i film przewidywalny jednym słowem NUDA !

ocenił(a) film na 9
EddieGrey

Przewidywalny? Człowieku, to była przecież komedia, a nie jakiś thriller psychologiczny, w którym do dostatniej chwili masz się domyślać kto jest np. zabójcą. No ja nie wiem jakie Ty nieprzewidywalne komedie zazwyczaj oglądasz, ale spoko.

ocenił(a) film na 8
Shah

Zgadzam się z Shah. Ogladałem ostatnio miss marca.Moze w takich badziewiach sie preferujecie.Komedia jak nie jest na masę przesadzona i nie latają tam gołe d.... to juz nie moze być smieszna. To dzisiejsza młodzież nic juz nie smieszy, wszytsko jest pzrewidywalne,wszystko wiedzą i cholernie przenikliwi. Zrób eddie skan swojego świadectwa to pogoadamy Sherloku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones