PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181460}

Męsko-damska rzecz

It's a Boy Girl Thing
6,6 33 063
oceny
6,6 10 1 33063
5,6 5
ocen krytyków
Męsko damska rzecz
powrót do forum filmu Męsko-damska rzecz

koszmarna cera?!

ocenił(a) film na 8

jak aktorka może mieć coś takiego na twarzy. Nawet tony "tapety" nic nie pomogły- ochydddaaaaa

ocenił(a) film na 7
zuzanna_k

o co ci kurcze chodzi bo nie za bardzo kumam...normalna cera, myślę że się czepiasz... a jak masz pisać coś dla samego pisania o lepiej sobie oszczędź!!!

zuzanna_k

Nie chcę się czepiać, ale też to zauważyłam. Dzisiaj byłam na tym w kinie z koleżankami i gdy pierwszy raz było zbliżenie na jej twarz wszystkie w tym samym momencie powiedziałyśmy: "Ona ma pryszcze!" :D To dziwne, zwłaszcza, że ta aktorka już dawno nie jest nastolatką... Mogliby to jakoś komputerowo zatuszować albo coś...

ocenił(a) film na 6
zuzanna_k

tak jakby to, czy ma pryszcze wazylo na na tym czy ten film jest fajny, czy mnie:| mnie sie podobal i jakos nie obchodzi mnie czy aktorka miala pryszcze i czy pomogly jej tony tapety, czy nie. Ale kazdy oglada filmy z innego powodu.....

ocenił(a) film na 6
zuzanna_k

tak jakby to, czy ma pryszcze wazylo na na tym czy ten film jest fajny, czy mnie:| mnie sie podobal i jakos nie obchodzi mnie czy aktorka miala pryszcze i czy pomogly jej tony tapety, czy nie. Ale kazdy oglada filmy z innego powodu.....

ocenił(a) film na 10
zuzanna_k

to jest Samaire Armstrong widziałem mase jej zdjęć mam też aktualne i niema na nich żadnych pryszczy :D dzisiaj obejrze ten film zeby zobaczyć :D

użytkownik usunięty
Seth888

a co to za problem usunac pryszcze na zdjeciu? bierzesz fotoszopa i minuta roboty - z filmem juz nieco gorzej

ocenił(a) film na 10

ogladałem z nią serial i Stay Alive i było ok:)

zuzanna_k

A może wszystko po to , zeby bardziej przekonywująco wypadła w roli nastolatki? :D Tak czy inaczej, mimo że fabuła oklepana,a film do bólu przewidywalny, to dialogi i muza po prostu zarąbiste. Dawno się tak nie śmiałam w kinie. POlecam :D

ocenił(a) film na 5
lodzia_2

Tak samo myśle że te tak zwane pryszcze mogą być spacjalnie zrobione bo ona w rzeczywistości ma 26 latek.

ocenił(a) film na 10
vann2

a nawet jeśli ma pryszcze to co? wy pewnie tez macie..... zresztą Samaire to wkońcu tez czlowiek i nie jest idealna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones