PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796775}

Ostatnia szansa

Second Opinion
5,1 477
ocen
5,1 10 1 477

Ostatnia szansa
powrót do forum filmu Ostatnia szansa

jeszcze w latach zerowych a nawet na poczatku lat 10-tych filmy byly tlumaczone teraz cokolwiek tu znalezc graniczy z cudem czasem nawet brak filmow ktore sa na imdb juz nie mowiac ze wyszukiwarka pokazuje wszystko tylko nie to co trzeba i trzeba wchodzic w szczegolowe wyszukiwania a jak wpisze sie literowke to nic nie pokazuje podam przyklad przykladowo wpisuje tytul filmu nawet w orginale moj film znajduje dopiero po szczegolowym wyszukiwaniu za to multum filmow ktore nawet nie maja nic z tego w tytule a np machne sie tzn zrobie literowke to zonk nic nie wyszuka

arek2010

na filmweb ten film ciągle czeka na premierę a ja już dawno oglądałam na nc+

arek2010

twórcy portalu olewaja i wyglada jakby nie było szefa, który pilnuje wszystkiego i jak trzeba o...li kogos kto nie dopilnował, tylko jak sie komus cos przypomni to dopisuja sobie jak chcą bez ładu składu

ocenił(a) film na 5
Ami_656

Tylko, że ten problem nie istnieje od tygodni, czy miesięcy - istnieje od lat. Opóźnienia w pojawianiu się nowych filmów na portalu dotykają innego problemu - dodawania materiałów. Wiele osób przestało cokolwiek dodawać, bo czekali po kilka miesięcy, aż ktoś łaskawym okiem sprawdzi materiał i odrzuci...
Za to nieraz wpuszczane są takie babole, że czuć z daleka istnienie jakiegoś kółka "wybrańców", których to materiały są akceptowane szybko i bez weryfikacji. Nie żebym kogoś oskarżał, ale kilka osób poruszało już ten wątek.
W ogóle po co były te zmiany szaty graficznej, okrągłe avatary, czy sposób zamykania powiadomień lub możliwość oceniania gier (jakby mało było portali na ten temat). To już wolałbym możliwość oceniania spektakli teatru TV, ale cieszę się, że nie dodano możliwości oceniania książek ;)
Przez to, że coś staje się kombajnem do wszystkiego, z czasem robi się chaotyczny potwór służący do niczego (choćby przykład gadu-gadu). A o słynnej wyszukiwarce filmwebu można by napisać niejedną książkę. Do tego ciągle mam wrażenie, że znikają mi oceny, ale to może wina mojej pamięci, że coś obejrzałem i zapomniałem ocenić.
W sumie mniejszych, czy większych wad jest sporo, tylko czy ktoś ma pomysł, żeby to naprawić?
Może kiedyś znajdzie się ktoś taki, który spowoduje, że chociaż część wad zniknie czego sobie i Wam życzę, pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones