PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030540}

Potwór we mnie

Appendage
3,9 827
ocen
3,9 10 1 827
Potwór we mnie
powrót do forum filmu Potwór we mnie
ocenił(a) film na 2
fla

Oczywiście, nikt nie zrozumiał tego prostego jak budowa cepa przesłania o potworze "w każdym z nas" który nas zmusza do ch***owych myśli xD film jest po prostu ciosany toporem a do tego głupi i już nawet nie wspomnę o efektach. W jednym masz rację - ani komedia, ani horror. To czysty dramat i to nie w takim kontekście o jakim myślisz. Daję dodatkową gwiazdkę za grę aktorską bo była nienajgorsza.

Shrodis

Masz rację, a ja pomyliłem okienka i ten komentarz "Jak wy K***a nic nie rozumiecie" miał pójść do czegoś innego, do tego filmu tyczy się tylko i wyłącznie komentarz "Ani horror, ani komedia"Sorry

fla

Co nie zmienia faktu że pisanie takiego komentarza jest godne dzieciaka z piaskownicy. Ile razy można wskazywać idiotyzm tego wyświechtanego sloganu 'Bo nie zrozumieliście" ?! Przecież jest już tak obśmiany, że stał się wręcz memem!.Jak widać nadal są ludzie, którzy uważają te hasło za argument. Tylko że chyba właśnie jedynie w piaskownicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones